Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki Lvl Najlepszy Na Besty Specjalisty Lecą +++++


batonek1242

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym sie dowiedziec jak najlepiej dropi fms z besta specjalisty ;

 

pyt 1. Jaka rasa :woj,ninija,sura,szaman

 

pyt 2. Jaka profesja

 

pyt 3.Jakie eq

 

pyt.4 Jak rozkladac w statusy

 

pyt 5. jak go bic zeby wypadło cos ;)

 

pyt 6. Jaki lvl

 

 

 

OCZYWISCIE ZA POMOC LECĄ+++++++++++++

Jeśli pomogłem daj +

 

 

 

19075409e8c24b7d316df1es.gif

Opublikowano

Moim zdaniem woj body eq +4,5,6

 

2 w sile jeden w hp

 

bic go normalnie bo inni wydziwiaja oO

 

moim zdaniem 22lv licze na+

Kocham +

 

Tańczący GIF !! Sexy Laska

k,MzU2MDg3ODksNzUyNTMz,f,FH_8a45gqE.jpg.gif

Opublikowano

Najlepiej to woj body tak gdzieś 22-28lvl z rękawicą nieźle lecą.

Status siła:wit 2:1

EQ hmm...

moim zdaniem tygrysia +6,7(na 26lvl lwia +5,6) tarcza na 21 +5,6, żelazny +5,6 szeroki +6(na 25 na srebrny) no i najlepiej coś do HP.

Śmieszny Filmik Śmieszny filmik :P

 

(L) EveR

Opublikowano

pyt 1. Jaka rasa :woj,ninija,sura,szaman

Sura

 

pyt 2. Jaka profesja

BM

 

pyt 3.Jakie eq

Jak najlepsze

 

pyt.4 Jak rozkladac w statusy

 

Nietypowo :D

Wszystko w zycie i sile

 

pyt 5. jak go bic zeby wypadło cos

 

Na to nie ma sposobu

ale leca kamyczki zalezne od szczescia ;)

 

pyt 6. Jaki lvl

 

30 najlepiej

Opublikowano

Ninja dagger 29 lvl 1 robisz chmure 2 dex 1 wit, jakieś eq +6, lurujesz spota i napierdalasz w niego z dmg jakieś 20x i na hita pada <3

Opublikowano

Chciałbym sie dowiedziec jak najlepiej dropi fms z besta specjalisty ;

 

pyt 1. Jaka rasa :woj,ninija,sura,szaman

 

pyt 2. Jaka profesja

 

pyt 3.Jakie eq

 

pyt.4 Jak rozkladac w statusy

 

pyt 5. jak go bic zeby wypadło cos ;)

 

pyt 6. Jaki lvl

 

 

 

OCZYWISCIE ZA POMOC LECĄ+++++++++++++

ja na s2 mam :

1.woj

2.mental

3.ja mam +9 all ale jak zaczynalem bylo +5 bo lepszego nie potrzeba(+9 zeby fajniej wygladal :P)

4.dawaj 2wit 1 sila

5.tak jak al bijesz to od niczego nie zalezy (choc wydaje mi sie ze jak go 1 skilem polozysz to nie wyleci nic)

6.ja mam 20-25 (polecam 25 bo konika sie ma i mozna szybko sie przemieszczac)

Ps. Ja bez rekawiczek na 1 h taka postacia dropie po 2,3,4 fms zalezy od szczescia a z rekawiczkami ktore kupuje moze 1 raz na 2 miechy to na dzien nawet 15 fms :)

Mozesz se na noc dawac do lochy na em2 i medal sporo leci

Opublikowano

Chciałbym sie dowiedziec jak najlepiej dropi fms z besta specjalisty ;

 

pyt 1. Jaka rasa :woj,ninija,sura,szaman

 

pyt 2. Jaka profesja

 

pyt 3.Jakie eq

 

pyt.4 Jak rozkladac w statusy

 

pyt 5. jak go bic zeby wypadło cos ;)

 

pyt 6. Jaki lvl

 

 

 

OCZYWISCIE ZA POMOC LECĄ+++++++++++++

ja na s2 mam :

1.woj

2.mental

3.ja mam +9 all ale jak zaczynalem bylo +5 bo lepszego nie potrzeba(+9 zeby fajniej wygladal :P)

4.dawaj 2wit 1 sila

5.tak jak al bijesz to od niczego nie zalezy (choc wydaje mi sie ze jak go 1 skilem polozysz to nie wyleci nic)

6.ja mam 20-25 (polecam 25 bo konika sie ma i mozna szybko sie przemieszczac)

Ps. Ja bez rekawiczek na 1 h taka postacia dropie po 2,3,4 fms zalezy od szczescia a z rekawiczkami ktore kupuje moze 1 raz na 2 miechy to na dzien nawet 15 fms :)

Mozesz se na noc dawac do lochy na em2 i medal sporo leci

 

OJ SORY ZA 2 POSTY LAGLO MI NETA I 2 X KLIKLEM :(

Opublikowano

Moim zdaniem to tylko szczęście.

 

1. Nie ma znaczenia.

 

2. Nie ma znaczenia.

 

3. Na pewno tak żebyś dal rade, przynajmniej +4.

 

4. Nie ma znaczenia.

 

5. Nie ma znaczenia.

 

6. Najlepiej od 25.

 

PS. Jeśli masz taka możliwość, kup sobie rękawice.

newsera.png

''Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.''

 

"I am the master of my fate, I am the captain of my soul."

 

Nie bądź taki żyła! Daj minusika!

Opublikowano

Sura BM 25 lvl z dmg i już :P

Mi z best specjalisty na 41 lvl dropnął fms :D

sygnanampc2.png

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę !

Opublikowano

Lvl hmm nie wiem czy ma znaczenie ale do 40 powinien dropnąć, akurat mi dropnął na 43 lvl jak lazłem szamanką . ;x

Opublikowano

mi na 51 lvl'u lootnal FMS z Best łucznika ! ^^. ale to był MEGA fart.

do dropienia gdzies miedzy 20-30 lvlem.

Opublikowano

Chciałbym sie dowiedziec jak najlepiej dropi fms z besta specjalisty ;

 

pyt 1. Jaka rasa :woj,ninija,sura,szaman woj

 

pyt 2. Jaka profesjac body

 

pyt 3.Jakie eq wystarczy 200 defa i jakis mieczyk

 

pyt.4 Jak rozkladac w statusy jak dobre eq to full sila

 

pyt 5. jak go bic zeby wypadło cos ;)najlepiej na głowie

 

pyt 6. Jaki lvl mi na 36 ladnie lecialy

 

 

 

OCZYWISCIE ZA POMOC LECĄ+++++++++++++

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...